Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem változott meg?

Csak nekem változott meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem felétek, hogy nektek is megváltozott/megújult, ez az oldal? Most furán néz ki, de modernebb, meg úgy elegánsabb.

Szóval?



2020. máj. 14. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak neked változott meg, mindenki másnak maradt a régi.
2020. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos, nem értem ilyenkor mit éreznek a hozzád hasonló emberek, csak egy egyszerű kérdés volt, de oke ahogy érzed. (Ostoba)
2020. máj. 14. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindenkinek változott tegnap, sőt, már javítottak is rajta.

Részleteiben az Egyéb kérdések - GYIK kategóriánál olvass.

2020. máj. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"csak egy egyszerű kérdés volt"

Az első meg csak egy egyszerű válasz volt. Nem értem a problémádat: ha tudod, hogy másoknak is megváltozott (márpedig tudod, hiszen felháborodtál a válaszon), akkor miért kérdezed meg?

2020. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Figyelj nem értem hogy miért gondolod azt, hogy en tudtam hogy másnak is megváltozott. Azért kérdeztem aznap, mert azelőtt pár napig nem voltam ezen az oldalon, es csak erdekelt. Akkor?
2020. máj. 17. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!