Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megnéznétek, hogy ez az oldal...

Megnéznétek, hogy ez az oldal működik-e nektek? AXS-ről van szó

Figyelt kérdés

www.axs.com/uk


Az AXS oldaláról lenne szó (elsősorban az angliai oldal érdekelne, de az amerikait se hozza be), ez egy koncertjegy értékesítő oldal és kb. március végéig még se az oldallal, se az alkalmazással nem volt problémám. Azóta azonban az oldal "access to website blocked" üzenetet írja ki nekem, az alkalmazás meg szimplán nem enged be. Elküldtem a barátnőimnek és egy esetben működött csak, pedig előtte még egyikük se használta soha,valamint még azoknak, akik nem Magyarországon laknak. Nagyon sokszor próbáltam kapcsolatba lépni a supporttal, de teljesen lesz...ják az e-mailjeimet, live chatet egyszer próbáltam és nem jött válasz. Aki esetleg ért ilyesmihez, valami tipp, hogy ez mi lehet? Lehetséges lehet, hogy Magyarországon pl. ki lett tiltva ebből az oldalból?? Köszönöm, ha elolvassátok.


2020. máj. 15. 03:24
A kérdező szavazást indított:
Működik az oldal
Nem működik
5 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam Firefox böngészővel működik, többivel nem.

A tiltás oka: SSL hiba.

Megoldás: frissiteni a böngészőt vagy legalább a kliens oldali tanúsítványokat.

2020. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!