Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Építési területre bemenni...

Építési területre bemenni mivel járhat?

Figyelt kérdés
Ha teszem fel egy haverommal bememnenk egy építkezésre, semmit nem rongálva meg, semmit nem ellpova, akkor ha elkapnak mi lehet a büntetés?

2020. máj. 15. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bemennenk*, ellopva* bocsi, telorol írok
2020. máj. 15. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Például az, hogy az őrző-védő kutyák rojtosra rágják a seggeteket, és a biztonsági őr majd csak akkor szedi le rólatok őket, mikor már garantáltan maradandó sérülést szenvedtetek. Azt ugyanis kizárólag te tudod, hogy nem akarsz lopni. A biztonsági személyzet abból indul ki, hogy lopni mész.

Nem véletlenül tilos bemenni egy építkezésre. Nem csak azért, mert magánterület és ugyanúgy semmi keresnivalód ott, mint az én kertemben (itt is rojtosra lenne harapva a seggetek), hanem mert a kertemmel ellentétben balesetveszélyes.

És akármilyen hihetetlen, nem csak anyád nem szeretné ha éjjel azzal ébresztenék a fakabátok, hogy a hülye kölke gödörbe esett, átszúrta a tüdejét egy betonvas és azonosítani kéne, de ezt az építtető sem szeretné, mert rengeteg gonddal jár neki.

2020. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
En a helyedben azert csak megporgetnem parszor a toronydarut! :))) Vigyel a kutyanak egy jo nagy szelet rostelyost, az ornek meg egy uveg sort es menj par kort a bulldozerrel :D
2020. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Elnyomott indulatok vannak benned #2😅

Nem anyámmal élek, úgyhogy senki sincs akinek haza kéne vinni, illetve a legtöbb építkezésen nincsen kutya, pont azért, mert balesetveszelyes nekik nagyon.

Én a jogi következményekre gondoltam, mert ilyet nem találtam sehol eddig, mintha nem is lenne.

A leereszkedo hangnemmel meg főleg magad minősíted🤷‍♂️

2020. máj. 16. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!