Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy valaki...

Hogyan érjem el, hogy valaki befogja a számat?

Figyelt kérdés
Van egy ún. szájbefogásfétisem, amelynek az a lényege, hogy felizgulok, ha valaki befogja a számat (nem mindegy, hogy ki). Van egy lány, aki nagyon felizgat, és szeretném elérni, hogy befogja a számat, hogyan tegyem? Esetleg tudtok valami taktikát, miképp lehet egy ilyesféle dolgot burkoltan megkérdezni, vagy valami? A válaszokat előre is köszönöm!

#száj #kéz #fétis #szájbefogás #Szájbefogásfétis #Száj befogása
2020. máj. 19. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Rettenő szánalmas megkérni valakit erre. A megjátszástól meg veszít a varázsából.
2020. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem is ugyanez a vágyam. Én is imádom ha befogják a számat
2020. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Miért lenne szánalmas megkérni a partnered/párod valamire? A kapcsolatokban és a szexuális életnek az az alapja, hogy nyíltan beszélni kell arról, hogy mit szeretnénk, akár életbeli, akár szexuális dologról van szó. Emberek vagyunk, tehát miért szégyen a kommunikáció bármilyen téren?

Mondd el neki, kérdező, mert ezt nagyon máshogy nem fogja megérteni. Vagy ha nagyon nem szeretnéd, akkor fogd meg a kezét, és nyomd rá a szádra, én is szoktam ilyet csinálni. Aztán vagy kapcsol a partner, vagy nem.

2020. máj. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha nem akarod elmondani neki nyíltan, akkor mond neki azt, hogy szereted a finom kis tenyerét érezni a szádon. Van neked egy ilyen kis kívánalmad, hóbortod. Esetleg közben puszilgasd is néha. Persze, ha Te azt szereted, ha erősen teszi ezt, akkor muszáj neki megmondanod.

Vagy mond azt, hogy olvastad valahol, hogy egy srácnak ilyen fétise van. A reakciójából kiderül, hogy mit vélekedik róla.

2020. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, azzal a külömbséggel, hogy engem az is felizgat, ha én is befogom valakinek a száját!
2020. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legyél ellenzéki aktivista. A kormány hamarosan befogja a szádat
2020. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!