Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e valami speciális ezköz...

Van-e valami speciális ezköz amivel ezeket a lyukakat ki lehet nyomni? Mert eddig egy köröm reszelő végével csináltam.

Figyelt kérdés
Elkezdtem építgetni ilyen 3D-s kirakókat. Legtöbbször CubicFun építő, ez vékony karton szerű anyagból van, és vannak olyan részei, amiket össze kell illeszteni, és ehhez ki kell nyomni kisseb lyukakat.

2020. máj. 20. 14:43
 1/2 helikopeter ***** válasza:
Ha iparszerűen napi 8 órában lukakat nyomsz ki, majd építek neked egyet. Lesz rajta wifi is és a telódon számolja a lukakat. Na de mi a baj a reszelővel? Én egy másik speciális eszközt használtam, úgy hívják olló. Igaz csak 4 ilyen porfogót raktam össze. Mondjuk a HMS Victory tökre mutatós még porosan is.
2020. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem olyan, hogy fa, hanem az anyagja belül EPS hab, és kívül pedig papír. Túl kicsik a lyukak, és csak kikell őket pattintani belőle. Az olló, csak tönkre tenné. Ha gondolod már most fel találhatod...🤣
2020. máj. 21. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!