Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen legyen a harmincadik...

Milyen legyen a harmincadik szülinapi képem?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sűrűn facebookot használni, legalább is képeket nem sűrűn töltök fel magamról, és nem is szoktam magamat fotózni amúgy se. Viszont jövőhéten lesz a szülinapom és mivel kerek 30, szeretnék egy képet csináltatni a testvéremmel magamról hogy a torta mögött állok a tortán meg a 30 kirakva 2 gyertyából, ezt szeretném valahogy megörökíteni. Kérdés: hogy álljak, vagy üljek? a kezembe legyen valami? Mondjuk a torta vágó kés? Vagy szeljem a tortát és aközben fényképezzenek? Vagy legyenek szabadok a kezeim, legyenek magam mellett a törzsnél leengedve, vagy kulcsoljam össze magam elött, vagy inkább hátul legyenek a kezeim? Mosolyogjak, vagy legyek komoly? Az arcszőrzetemről annyit hogy jelenleg kőrszakállam van így talán felnőttesebben is nézek ki, ha levágnám kölyök képem lenne, legalábbis fiatalosabb. Szóval mi lenne egy ideális kép erre?

F


2020. máj. 20. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Harminc évesen ilyen dolgokon agyalsz? Hú bakker, ez nem semmi.
2020. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd le magad egy 30-as sebességkorlátozó tábla mellett.
2020. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Összekulcsolt kézzel kéne, imádkozva, hogy legalább megközelítőleg légy olyan érett, önálló, mint amennyit az életkorod megkíván.
2020. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem csináljatok viszonylag sok képet állva, ülve, tortát fogva, tortát szelve. Szóval egész sorozatokat és akkor utólag ki tudod választani azt, ami igazán jól sikerült. Olyan is legyen, amin a gyertyákat fújod el :)
2020. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!