Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Netflixxel kapcsolatos? többi...

Netflixxel kapcsolatos? többi lent!

Figyelt kérdés
Na sziasztok! Az van hogy nemrég kifizették anyáék a netflixet és a netflixünket én megosztottam az ibff-emmel (internetes barátnő), az egyik barátnőmmel és annak 2 barátnőjével akiket alig ismerek. És nem annyira szeretném már velük megosztani mostmár a netflixemet és nem akarom őket megbántani hogy nem akarom már megosztani velük. Meg a másik ha el is mondom nekik ők már tudják a jelszót és az emailcímet tehát betudnak jelentkezni. A másik hogy erről anyáék nem tudnak és nem is akarom hogy tudják mert ha megtudják hogy megosztottam valakivel a netflixet TUTIRA MEGFOGNAK ÖLNI!!!!!!! Szól valami tipp h hogyan tudnám őket letiltani v valami ilyesmi????? Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2020. máj. 20. 22:29
 1/1 anonim válasza:
100%
Egyszerűen csak felmész a netflix.com-ra, majd bejelentkezel az email címeddel. Ezek után (nem tudom, hogy milyen nyelvű a fiókod, nekem a példa okáért angol), ezek után a bal oldali sávban kiválasztod azt hogy “Account” (fiók), itt megfognak jelenni a számlázási adataid stb. Itt található egy olyan opció, hogy “change password” (jelszó megváltoztatása), rálépsz, megváltoztatod, és készen is vagy. :)
2020. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!