Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit szólna ha egy számára...

Ki mit szólna ha egy számára idegen ember oda menne hozzá és megölelné?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem engedném el.

Már ha csaj lenne, mert nem vagyok meleg, sem langyi.

De nagyon cuki tud lenni, ha két szeretethiányos ember egymásra talál :3

2020. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha csinos csaj lenne, akkor örülnék és visszaölelném. De ha egy pasi lenne, úgy ba* pofán, hogy szerteszét repülnének ki a fogai.
2020. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én imádom az öleléseket, szóval visszaölelnék, ha lány, ha fiú.
2020. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Jól esne de a magyarok nem ilyenek. Ilyet csak az Usaba látni főleg. Sztem ne próbálkozz mert aztán lehet rossz vége lesz.
2020. máj. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Meg nem várnám, hogy megtegye. Ki tudja, mit akar. Hátrálnék előle, hogy hagyjon békén.
2020. máj. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy ki akar zsebelni.
2020. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vadidegen esetén önvédelmet alkalmaznék. Ki tudja mit akar, kés van nála vagy csak zsebelni akar.
2020. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%

Mivel én ffi vagyok ezért ha egy fiatal lány akarna megölelni akkor hagynám, visszaölelném vagy végigtapogatnám amíg rá nem jön hogy összekevert valakivel. (zsebeimben nem hordok pénztárcát) Egy vén boszorkány kinézetű nő elől viszont elfutnék..

Ha férfi próbálkozna azt nem ölelésnek hanem csoportos rabláshoz kapcsolható lefogásnak (támadásnak) tekinteném és e szerint vágnék vissza.

2020. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
csak ha egy jó csajról van szó
2020. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem örülnék neki, az én intim szférám nagyon érzékeny. Még a saját szüleimtől, legjobb barátnőimtől is nagyon nehezen viselem az ölelést, csak a páromtól esik igazán jól. Meg sajnos igen, én is arra gondolnék, hogy az értékeimet akarja.
2020. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!