Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek volt már viszonya egy...

Kinek volt már viszonya egy tanárral? Hogy kezdődött?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e már valakinek tanár-diák viszonya? Ha igen akkor, hogy kezdődött ez az egész. Voltak-e jelek stb.

#tanár #diák #tanár-diák #Tiltott viszony
2020. máj. 24. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt, egyetemen. Nem is olyan reg, kb fel eve lett vege. Ne egy oreg ferfit kepzelj el. Nem voltak konkret jelek, negyes-otos dolgozataim voltak nala, tartott gyakorlatot is, ott is hasonloan, plusz egyszer velem peldazott, hogy nem erti, o tanit e rosszul, vagy mi van, mert senki latinja nem jo, de en megis ertem, szoval nem tudja, mit kezdjen a csapattal. (en tanultam gimiben, csak emiatt ertettem). Es beszelgettunk neha, es igy megtortent, nem volt kapcsolat, nem jartunk, elvoltunk, osszejartunk, de csak akkor kezdtuk, mikor a kovetkezo felev kezdodott, hogy ne legyen befolyasa a jegyeimbe meg semmibe, ha kiderulne, ne legyen baj.
2020. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt kresz tanárommal jöttem össze. Már nem vagyunk együtt, de több, mint egy évig tartott. Kicsit idősebb volt nálam, de nem vészesen. Szimpatikus volt az elejétől kezdve, bár nem úgy gondoltam rá, hogy összejönnék vele, de azért hozzá mentem vezetni is. Ott meg kettesben már kialakultak a dolgok. Azt mondta ő az első percben felfigyelt rám, csak nem akart tolakodni. Sokáig nem mertük felfedni az érzéseinket, neki is és nekem is fura volt a szitu. Beszélgettünk mély dolgokról, aztán amikor már nagyon bele estem akkor kicsit kicsíptem magam amikor mentem hozzá, a többi már történelem. Aztán megbuktam, és rosszabbul viselte mint én. 😂 Egyébként gyereke volt már akkor, de elvált volt. Sok mindenre megtanított, sokat gyakorolt velem.
2020. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
65%
ez a kresszes story még valamilyen szinten cuki is
2021. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

A többi is az

2021. máj. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem is van, volt és remélem “lesz” is.

Nem a legelegánsabb dolog gimnáziumban ilyen viszonyt kialakítani, de a korkülönbség lényegében olyan kevés volt, hogy szerintem elfogadható. Igazából amikor mi összejöttünk a végzős évemben már nem voltam a diákja, csak korábban két évig.

Nekem Ő lényegében mindig is tetszett, kerestem a társaságát, jó volt vele lenni, de még véletlenül sem gondoltam, hogy lesz belőle valami. Egész egyszerűen csak úgy voltam vele, hogy jó egy ilyen intelligens és kedves férfi társaságában lenni. (Félre ne értsen senki, tényleg nem erőszakoltam magam rá a páromra, utólag azt mondta, hogy neki fel sem tűnt.)

Emiatt különböző iskolai rendezvényeken például sokat beszélgettünk, vagy ha csak összefutottunk a folyosón. Végül ha jól emlékszem ő írt rám, mert a leírt helyzetekhez hasonlóan szóba jött valami és elküldött azzal kapcsolatban egy cikket még utólag. Ezt pedig sok-sok üzenet követte, éreztem, hogy kedvel, de nem tudtam, hogy csak játszadozik-e velem.

Így eldöntöttem, hogy megkeresem és megkérem, hogy ne “kínozzon” tovább.😅

Viszont ennek a beszélgetésnek csodálatos vége lett, mindkettőnk számára nyilvánvalóvá vált, hogy kedveljük egymást. Ezek után természetesen randiztunk, élveztük egymás társaságát, sajnos korlátok között, mert még véletlenül sem akartam, hogy a munkahelyén miattam bármi gondja legyen.

Ennek már hat éve, a kapcsolatunk azóta azt a próbát is kiállta, hogy én elmentem egy másik városba egyetemre. Nem olyan régen pedig végre elkezdhettük együtt a közös életünket és még mindig elmondhatatlanul szeretem Őt!

2021. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a kémia biosz tanarommal de elég rövid volt. Nagyon hosszú sztori, hivatalosan nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk de sokat voltam nála, túl sokat is. Sokszor voltunk csak úgy el, párszor le is feküdtünk egymással. Igazából már a ballagás után történtek legfőképpen ezek a dolgok, és pár hónap után még nyáron vége is lett. Igazából sírva könyörögtem hogy ne hagyjon el. Azóta nem beszéltünk.


Ps: nem tudott senki a kapcsolatunkrol csak a bátyám. Meg a szüleim és a legjobb barátnőm se, vigyázni kell ezekkel

2023. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!