Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nők, akik tudnak vezetni! Ért...

Nők, akik tudnak vezetni! Ért titeket szexizmus az autós oktatáson?

Figyelt kérdés
Elmélet és gyakorlat is érdekel, és kérlek írjátok le, hogy hol történt. Szeretnék megtanulni vezetni, de félek, hogy beszólnak, megaláznak az oktatók. Pest megyei vagyok, ezért ebből a megyéből érdekelnének a válaszok, köszönöm! Ha jó élményetek volt, természetesen azt is írjátok le, ne csak elrettentő példákat. Sajnos nagyon sok a horrorsztori.

2020. máj. 24. 14:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
87%
Engem semmi hátrány nem ért, teljesen normális és kedves oktatóm volt. 17 évesen tettem le a jogsit.
2020. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm, de leírod kérlek, hogy hol? Az a kérdésem célja, hogy eldöntsem, hogy hova fogok menni, ahol megtanulok vezetni, valamint fogalmam sincs, hogy ki legyen az oktatóm. Ezekben kérek segítséget ezzel a kérdéssel. :)
2020. máj. 24. 20:30
 3/13 anonim válasza:
85%

Esztergom, Molnar Gabor autosiskola :)


Elozo voltam

2020. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos túl messze van :( (ment a felpontozás)
2020. máj. 25. 00:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok le, hogy KI tanított titeket és pontosan HOL. Akár ez a kérdés is eldöntheti, hogy hol tanulok pár hónap, vagy fél év múlva. (Ha jó oktatód volt azért promózd, ha nem, akkor elrettentő példának még jó lehet) :D Minden segítséget köszönök!
2020. jún. 6. 20:21
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Mert szerinted mindenki téged akar +ba..ni?

Ha jól vezetsz lesz jogsid ha nem akkor nem, és ezen az sem változtat mennyire vagy jó nő. De szerintem te kiba szőke vagy. És valami elba.. feminista mert azt hiszed minden férfi csak meg akar ba..ni.

Később jön majd egy hülye kérdés hogy ki melyik nőgyógyászhoz jár? Melyik orvos nem akar beléd nyúlni.

2020. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Van abban valami elgondolkodtató, amit #6 írt.

Vegyünk egy átlagos oktatót, mondjuk 35-40 év körülit, napi 8 tanulóval. Emancipált világunkban ez legalább 4 nőnemű jogosítvány várományost jelent naponta. Na most, az elmult hónapok miatt annyit csúsztak a képzések, hogy szombat- vasárnap is lesz oktatás. Vagyis ez matematikailag annyit tesz, hogy az oktatónak, heti 24 szexpartner várományossal kell számolni.

Hanyagoljuk azt az apróságot, hogy a szerencétlen tanintézeti-Casanovának barátnője, esetleg hites felesége van, és nem kimondottan nőszerzési céllal vállalta el -anno- az oktatói munkát.


Szóval, kedves Kérdező, szállj magadba, mielőtt valamelyik oktató föl nem teszi azt a kérdést, hogy miért van az autós iskolákban ennyi szexcentrikus pasivadász nő? ;)

2020. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Félreértettetek: Én nem akarom kihasználni, hogy csaj vagyok, épp ellenkezőleg. A beszólásokat akarom elkerülni. Nem, pasit sem akarok fogni, egy tisztességes oktatóhoz szeretnék járni. Miután a személyiségemet sikerült a gyakori professzorainak megfejteni, válaszol valaki légyszi a kérdésemre? Hol RENDES az oktató? Hol NEM SZÓL BE az oktató? Köszönöm azoknak, akik tudnak a kérdésre válaszolni. (nők válaszát várom, nekik címeztem a kérdést, az első válaszolónak sikerült is megértenie)
2020. jún. 10. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem helyes szerintem hogy itt ország világ előtt akarod hogy valaki kijelentése hogy melyik iskolában tapasztalt ilyet, mert biztos vagyok benne hogy vannak olyanok akik csak bosszúból írják ki mert nem sikerült a vizsgája. Természetesen név nélkül fogja tenni, hogy a vádaskodásának ne legyen következménye.

Ezért szerintem hanyagoljuk az iskola megnevezését nyilvánosan. Erre van a privát üzenet. Így azt is megtudod higy valaki nem csak reklámozni akata-e az iskolát (ha privátban küldi csak te látod) .

Attól hogy van egy-két sfej attól nem mindenki az. De ez mindenhol így van, nem csak a vezetésnél.

2020. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges volt beleszőni ezt a szexismust, megalázást és hasonlókat. Egyszerűbb lett volna annyit írni, hogy: " keresek egy megbízható oktatót Pest megyében, válaszokat privátban".
2020. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!