Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan idojaras elorejelzo...

Enkidu kérdése:

Van olyan idojaras elorejelzo weboldal, ahol el is talaljak, hogy milyen idojaras lesz? Vagy minden elorejelzes kamu?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az előrejelzés sohasem 100 százalékos, de a következő napra azért elég jó pontossággal előre lehet jelezni. Minél nagyobb az időtáv, annál kevésbé biztos az előrejelzés. Egy héten túl már lényegében használhatatlan.
2020. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű, hogy a tartózkodási helyeden eltalálják.

Tegnap koradélután a falu kb. egyharmadán hatalmas zápor volt, nem is rövid ideig; megtelt a vízelvezető árok. Épp akkor indultam otthonról, nálunk egy csepp sem esett. Úgy egy óra múlva értem haza, nálunk addigra sem esett. Viszont mikor mentem, olyan fél kilométerre, még jócskán a falu belterületén kapott el a zápor, alig bírta az ablaktörlő. Még az is felmerült bennem, hogy félreállok, míg csendesedik.

Aki a faluban gyalogosan, vagy biciklin, motorkerékpáron agyonázott, aszerint rossz volt az előrejelzés, hogy csak késő este lesz zápor, zivatar, esetleg jégeső; de a falu nagyobb részén élők szerint jó volt ez az előrejelzés.

És ez csak egy kis falunyi terület.

2020. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. máj. 28. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!