Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nem akar engem bármilye...

Valaki nem akar engem bármilyen fizető munkára befogni?

Figyelt kérdés
Igazából viccesen hangzik meg minden, de én tényleg komolyan kérdezemxd. 17 éves vagyok és lány, lassan szeretnék lábra állni és saját magamrol gondoskodni, viszont ehhez nem kevés pénz kell, ha minden jól megy, nemsokára dolgozni fogok, viszont amennyit ott össze tudok majd szedni az aligha, ha elég lesz bármire is. És nem akarok következő nyárig várni, hogy majd újból egy kis pénzhez juthassak, jó volna suli közben is dolgozni csak nem tudom, hogy mennyire megoldható, már régóta nézelődök ezzel kapcsolatban a neten, de nem igazán találtam semmit. Szóval minden ötletet szívesen fogadok.
2020. máj. 27. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Végülis attól függ, mire vagy kapható, van ami megérne egy-két ezrest.
2020. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!