Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tudnom mielőtt...

Mit kell tudnom mielőtt szerencsejátékozom és melyik oldalt ajánlanátok, ami korrekt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az általános iskolai matek alapjait kell tudnod ahhoz, hogy mellőzd. Költsd benzinre, úgy legalább történik valami azzal a szerencsétlen pénzzel.
2020. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bar nem javaslom hogy elkezz szerencsejatekozni, kulonoson kaszinozni, de azert adok nehany tanacsot.


Ha valamelyik nagy megyeszekhelyen laksz menj el eloszor egy valodi kaszinoba. Nincs belepo, nincs kotelezettseg hogy jatsz. Regisztralsz, bemesz, korbenezel. Ha akarsz jatszol vannak min tetes roulettek, pl 20ft os min tettel.. Probald ki oket minimalis tettel. A rouletthez nem kell esz, nincs jo vagy rossz strategia. Tippelsz melyik szin vagy szam jön ki es ha eltalalod nyersz.


Na a blackjack mas teszta. Ahhoz kell tudás, hogy mikor erdemes lapot kerni es mikor nem. Pl ha 20ad van ket 10es erteku lapbol, azt soha nem spliteljuk(vagyis szedjuk szet)

Ha a dealernek a nyitott lapja 6os, 5os, 4es vagy 3as, akkor sose kerunk lapot ha legalabb 12nk van. Ha 2ese van az osztonak, 12re kérünk, 13tol felfele mar nem.. Ha az osztonak legalabb 7ese van, nekunk 12tol 16ig bármi, akkor a helyes jatek hogy kerunk lapot. 16ra is 17 vagy 20 ellen. Minden soft handre kerunk, kiveve ami 10/20 vagy 9/19. Soft 18ra is kerunk a dealer 10ese ellen.


Van egy tablazat mikor szabad duplazni es mikor kell splitelni. Ezeket erdemes megnezegetni neten.


Elo kaszinoban kerulni kell a slotokat, nagyon alacsony az rtpjuk.. Keress ra mi az az rtp. Return to Player.


Ha online akarsz jatszani, adozas szempontjából válaszd a vegas.hut. A nyeremeny adomentes.


Ha kulfoldi oldalakon akarsz jatszani, mindenkeppen olyan helyen jatsz, ami euba van bejegyezve. Málta, Gibraltar, Uk. Keruld a Curacaoba bejegyzett oldalakat.


A kulfoldi oldalakon jatszani, ahol fogadnak magyar jatekost, nem illegalisy viszont a nyeremeny adokoteles.


Online oldalakon slotozni sokkal jobban megeri. Mig online a jo jatekok rtpje 97%korul van, addig a valodi kaszonokban 92korul.


Ha jatszasz egy ismeretlen slottal, mindig keress ra az info resznel az rtpre. Ha 96%nal kisebb keruld el. 96-97%az elfogadható visszaosztasi arany.

2020. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Rulettezni akarok majd online

2020. máj. 29. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak roulette akkor vegas.hu.


Csak mert nem adokoteles a nyeremeny. Teljesen megbizhato oldal magyar felugyelettel, ugyfelszolgalattal. Roulettezni tokeletes.

2020. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felraktam 2000-et. Rövidesen felvittem 2700-ra, de én hülye nem álltam meg. Emeltem a téteket, elvesztettem a hideg vérem és 2 perc alatt elbuktam az összes pénzem. Örökre elvette a kedvem a szerencsejátékoktól.
2020. jún. 1. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazabol ez ilyen. Nincs a rouletten 100%oasn nyero taktika. (a martingale nem az)


Amugy 2000ft keves hogy legyen egy korrekt mintad hogy mukodik e vagy nem. Masik oldalrol viszont szerencsere csak ennyit buktal.



Amugy ha 2000bol akarsz 10000eket csinalni, akkor arra nem a roulette a megfelelő jatek. Magas az rtp, de kicsi a volatilitasa.

2020. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na nem hagytam annyiban. Feltöltöttem 12000-t, felraktam 4-et, és az első pörgetéssel visszaszereztem az elvesztett pénzt. Aznap felvittem 40000-re, sajnos lement 26-ra, de leutaltam 20-at. Ma a maradék 6-ot felvittem 8-ra, mondom mára befejeztem. Később megint nekiálltam és elvesztettem az összest. Legalább nem vagyok minuszban valós pénzben.

De sajnos tegnap is 90 ezret kellett kifizetnem váratlan kiadásra. Nagyon gondolkozom, hogy töltsek-e még fel a számlámra, és ha igen mennyit. Már megtapasztaltam, hogy nagyon hirtelen is el lehet veszíteni több tízezer forintot. Volt olyan, hogy egymás után NÉGYSZER adott 0-át. Szerintem ennek lehetetlennek kéne lennie....

2020. jún. 3. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon mindig a ház nyer, elég fölényesen. Ugyanannyi vesződséggel eladnál stabil pártízezres haszonnal jól átfésült túrkált ruhát apróhirdetős oldalakon, vagy mittudomén, és nem verne a víz.
2020. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!