Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki, akinek van hozzátartoz...

Valaki, akinek van hozzátartozója idősek otthonában, így a járvány idején, tudna segíteni, véleményt mondani?

Figyelt kérdés
A nagyapám idősek otthonában lakik, de látogatási tilalom van, és csomagot is csak a portán lehet leadni, amit továbbítanak neki. Nemrég volt a szülinapja, így is rossz, hogy nem láthatom, és olyan különleges ajándékot vettem neki, ami pótolhatatlan, és nem akarom a portán leadni, hanem neki a kezébe. Félek, nehogy ellopják, annyira különleges ajándék. Ő azt mondta, kimegy a kertbe, és menjek oda, és a kerítésen keresztül átveszi majd. Viszont nagyon félek, mi van, ha rajtakap valaki, hogy szabályt szegünk. Nemtudom, mit tegyek, mert látni is szeretném, ha csak kerítésen keresztül is, mert csak én vagyok neki. Kérlek, ne szidjatok le, mocskolódástól kíméljetek, csak normális véleményeket várok! Köszönöm.

2020. máj. 28. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább kockáztasd meg az ajándék eltűnését (én nem félnék ettől annyira), mint az egészségét és a büntetést. Látni meg láthatod a kerítésen keresztül akkor is, ha nem mentek túl közel egymáshoz és nem adsz át neki semmit.
2020. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!