Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy értelmezitek ezt a...

Hogy értelmezitek ezt a mondatot, nekem fizetnek vagy én fizetek?

Figyelt kérdés

Az idődért és a bizalmadért cserébe fix 4000 ft-ért garantáltan gyönyörű pillákkal távozol


Én fizetek a pilláért vagy én kapok érte pénzt?


2020. máj. 30. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem osztanak pénzt, főleg egy szolgáltatás elvégzése után. Te veszed igénybe, te fizetsz. De ugye csak vicc a kérdés? Sem az értőolvasás, sem a logika nem mondatja azt, hogy te beülsz egy szépészeti kezelésre és még ők fizetnek neked a befektetett munka és anyagár felhasználása után.
2020. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aki feltette a hirdetést gyakorláshoz keres modellt. Még nincs meg a végzettsége.
2020. máj. 30. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de miért nem írod le, ha erről szól a kérdés? Rögtön más kontextusba kerül az egész. Ettől függetlenül továbbra sem reális, hogy bárki azért fizetne 4000 forintokat személyenként, hogy gyakorolni tudjon rajtuk. Ez úgy szokott menni, hogy ilyenkor a vendég tesz szívességet a tanulónak, aki ezért cserébe nem kér pénzt. Nem vagyok otthon a pillák világában, lehet hogy ez valamilyen kedvezményes ár, de még mindig te fizeted az én értelmezésemben.
2020. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"és még ők fizetnek neked" plazma-adast penzert csinaljak egyesek :)


Talan aki plazmat ad penzert az ugy is gondolhatja, hogy beulok meg a kozmetikaba, talan ott is "leesik" valami :P

2020. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Plazmaadásnál ez egy bevett szokás, tudod hogy így csinálják és ott erre számíthatsz. Az a szektor ahol alapvetően te fizetsz, nem szoktak a szerepek megcserélődni.
2020. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra, egyértelmű. 4 000 Ft-ért távozol és nem 4 000 Ft-tal távozol.
2020. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ok rendben.

"Smink modell, hostess munkák" nevű facebook csoportban volt meghírdetve.

Ott szoktak fizetni pár ezer forintot a modellnek, ha elmegy egy fodrász, smink vagy körmös vizsgára modellnek, de sima órákra gyakorláshoz is.

2020. máj. 30. 14:40
 8/8 A kérdező kommentje:

Plazmaadás, hogy jön ide?

Soha életemben nem voltam még. Aki pedig eljár plazmát adni az igenis megérdemli azt a 7 ezer forint értékű étkezési utalványt. Sokan nincsenek tisztában vele, hogy milyen megterhelő a szervezet számára. Többet veszít a donor, mint a juttatás amit kap.

2020. máj. 30. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!