Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék venni - váltani...

Szeretnék venni - váltani Huawei y6II-ről - egy normális, gyors de nem túl extra telefonra. A lényeg hogy gyors legyen. Kamera NEM érdekel. Mit ajánlanátok? Milyen márkát?

Figyelt kérdés
mobiltelefon
2020. máj. 30. 14:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Samsungra gondolok de igazából 15 évvel ezelőtt tudtam hogy az jó telefonon, manapság...?
2020. máj. 30. 14:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet megköveznek a kommentemért, de azért le írom.

Gondolom nem akarsz vagyonokat költeni a telefonra, a közép kategóriás samsungok 100e ft körül vannak és nem nagy eresztések. (Ja van 3-4 kamera, de írtad,hogy az nem érdekel.)

Szerintem kevés pénzből egy használt régebbi iphone az ami olyan telefon ami gyors, megbízható és az is marad még egy ideig. Nekem egy galaxy a50 nagyon elvette a kedvem az "olcsó" androidoktól. Azóta lecsereltem egy használt iPhone 8plus-ra és tökéletesen megvagyok elégedve vele. Árban ugyanott volt nagyjából mint az a50, akku bírja és nincs akadozás, fagyás, alkalmazásból kidobálás.

2020. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!