Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az életem egy komédia, az...

Az életem egy komédia, az öcsém ezt tette velem?

Figyelt kérdés

Neha el szokta kerni a telefonomat játszani, én meg oda adom neki. Most hogy játszott vele, véletlenül az Ali expressen megrendelt egy 14 ezer forintos hegedűt... -. - persze egybol töröltem a rendelést, de a pénzt leszedte, írtam az eladónak, szerintetek mikor kapom vissza a pénzt? Vagy egyáltalán visszakapom?

Kinek írjak, mit tegyek?

Röhögni ér!



2020. máj. 31. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos visszakapod.. Ha nem akkor ne nagyon engedd többet az öcsédnek hogy játszhasson a telefonodon.. Vagy egy programmal jelszavazd ezeket az alkalmazásokat és akkor minden oké lesz
2020. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Baromi ciki..
2020. máj. 31. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megtanultad a leckéd, hogy olyat nem adunk a gyerek kezébe, amivel vásárolni lehet.
2020. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vissza fogják adni
2020. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezen semmi ciki vagy nevetnivaló, hidd el nem csak veled történik ilyen. Amúgy valószínűleg visszaadják a pénzt, főleg ha a rendelés leadása után nem sokkal írtál.

Telefont,bankkártyát pénztárcát, vagy egyéb komoly pénzbeli értékkel bíró dolgot meg nem csak gyereknek senkinek nem adunk oda, kivéve ha ajándékba adod.

2020. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!