Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lady Gaga CD-t valaki árul?

Lady Gaga CD-t valaki árul?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]


9.-10. oldal

2020. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen ezt az oldalt már néztem én is, ezzel csak az a bajom hogy nincs fent jó minőségben és hogy a belső oldalak vagy a hátsó borító nincs meg hozzá. + A az a "kép" ami a CD-re van nyomtatva. Régen volt egy oldal ott minden fent volt de valószínű már megszűnt vagy én nem találom, nem tudom hogy keressek rá hogy találjak is valami használható.
2020. jún. 3. 19:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor passzolok...
2020. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm. Az a helyezet hogy már külföldön se lehet beszerezni a gyűjtői kiadásokat, ezalatt értem a külön kis lemezeket, promóciós dalokat, mert nem sajnalnám rá a pénzt de akkoriban nem volt rá pénzem. És amúgy továbbadni se rossz üzlet mert komoly pénzeket el kérnek egy egy CD-ért de azért van az a határ ami már nem éri meg. 😁😅
2020. jún. 3. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!