Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van Pesten vagy Miskolcon jósnő?

Van Pesten vagy Miskolcon jósnő?

Figyelt kérdés
Aki tud tenyérböl vagy kártyábol jósolni és nem valami tanultra gondolok hanem aki valóban tud, aki mondjuk már régóta ezt csinálja, ha cigány származású az még jobb lenne.
2008. nov. 24. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ismerősöm, aki igaz nem cigány, de mégcsak nem is nő, mégis eddig "soha nem hazudott". Amellett, hogy én NEM HISZEK ebben. De ki szoktam a véleményét kérni, meghallgatom, mert nagyon jó dolgokat mondd :) Mint egy életvezetési tanácsadó.

Amúgy ő nem ilyen "halandzsajós", meg nem is praktizál, hanem ő kifejezetten konkrét kérdésre ad választ. (Tehát nem arra, hogy jaj mi lesz velem. Hanem pl. hogy megver-e egy kicsi fekete kínai.) És ő vár visszajelzést, hogy amit mondd, az mennyire "jött be" :)

2008. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!