Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szetintetek hogyan kerulhetnem...

Anika2225 kérdése:

Szetintetek hogyan kerulhetnem el?

Figyelt kérdés
Sajnis tőrtént egy meg csalás a házasságomban.Egy csók egy masik fiúval.A férjemmel ezt letisztáztam el momdtam neki és végül vele maradtam.Az egészben az a kellemetlen hogy egy faluban élünk azzal a fiúval akivel meg történt a dolog.És látni nem szeretném viszont hogy egy kis faluban élünk nagx az esélye hogy nem tudkm elkerülni.aDe az se megoldás hogy ez miatt ne menjek ki az utcára hogy ez az eset meg történt.Szóval teljessen tanácstalan vagyok mert elég kellemetlen helyzet
2020. jún. 1. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Le kell tudni. Mármint azt higy összefutsz vele. Egy idő után kevésbé lesz kellemetlen. Beszélgetni nyilván nem. Kell vele, de nem is bújkálhatsz örökké
2020. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!