Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valahogy meg tudom keresni az...

Valahogy meg tudom keresni az óvodából a csoporttársamat,akinek csak a keresztnevét tudom?

Figyelt kérdés
a kérdés adott

2020. jún. 2. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nincs valami különleges keresztneve, akkor aligha.

Azt nem tudom, hogy az óvodákban is van-e olyan nyilvántartás, mint az általános iskolákban a tanulókról, mert ha van, akkor még ott lehetne, az óvodában megpróbálni.

2020. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2020. jún. 2. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
a válasz adott
2020. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok i guess
2020. jún. 2. 14:11
 5/6 A kérdező kommentje:
I*
2020. jún. 2. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Régen az oviknak volt egy-két közvetlen iskolája, ahova a gyerek ballagott, ritkább esetben vitték máshova.


Nálunk is a csoportból akikre emlékszem mind ugyanoda mentünk tovább.


Mivel csomónak egyszerű neve volt vagy csomónak csak a keresztneve maradt csak meg, ezért egy fb keresés nem hozna nagy sikert, de ha egy nehezebb nevű gyerekre ráírnék, hogy pl "Emlékszel Jocóra?" lehet neg tudná mondani, hogy ki volt az a gyerek.


Szóval elsősorban érdemes azok között kérdezősködni, akivel egy suliba jártál és tudod a teljes nevüket, mert nagy valószínűséggel az oviban is ott voltak és emlékeznek talán a gyerekre.

2022. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!