Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Liquid sima dohányra?

Liquid sima dohányra?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy van egy kis nikotin mentes liquidem ec-be de nem használom és mi lenne ha a sima dohányra (domingo)ra öntök egy kicsit ízesítésnek. Valamint hogy egyáltalán az hogy az eliquidet én ilyen égéssel szivom el, ez mennyire lehet káros? Még amin gondolkoztam hogy vízipipa dohánynak jó lenne ez a módszer, hogy sima dohányra eliquid? Elég baromsagnak hangzik de erdekel, és kérlek ne azzal jöjjetek hogy vegyék vízipipa dohányt mert az arra való, meg ízesített cigit.. nem fontos ez nekem csak ha már van ez a liquidem akkor szívesen kiserleteznék:D

2020. jún. 2. 10:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális választ vagy véleményt adni és ennyire nem érdekel akkor miért is írsz? A létezésed károsabb bárminél..^^
2020. jún. 2. 11:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Kísérletezz bátran.

Javaslom még a kísérleteidhez a különböző illatú légfrissítőket, melyeket a dohányra fújva majd letüdőzve érhetsz el különleges illat- és ízélményeket.

2020. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!