Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fehérje port ajánlanátok?

Milyen fehérje port ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kürölbelül egy éve kezdtem el nagyon intenzíven edzeni, rengeteg fehérjét próbálok enni, de néha az sem "elég" :D milyen fehérje port ajánlanátok?

Az íz az tök mindegy, árban ne legyen drága, nem kell 1 kg-nak lennie, nekem elég 200-300 grammos is, csak a fő, hogy legyen "occsó" xD (és ne legyen vegán) és még egy kérdés: Milyen gyakran igyak ilyet? Hetente? Nem akarok úgy kinézni, mint egy tenyészbika, csak a hasizmomat akarom "kiemelni" és a popsimat "kerekíteni" :) (persze emellett rendszeresen edzek majd,csak ki akarom próbálni, hogy milyen :D)

(17 éves lány vagyok)

A válaszokért előre is köszi ☺️♥️


2020. jún. 4. 18:39
 1/3 Fa_ember16 válasza:
Nos én scitec nutrition vagy whey protein-t használram eddíg. Ennel olcsóbbat nem mertem hasznáni,meg a biotech usa az amugy is begbízható úgy mint a scitec. En a te helyedben rászánnám inkább azt a mondjuk 2 ezer forint pluszt,hogy biztosan jó proteint vegyél.főleg azért mondom,mert nálam egy 2kg csomag elfogyott majdnem mindennapi használattal 3hónap alatt. Nem kell belőle sok,legtöbször a csomagoláson is rajta van mennyi. És igazából szerintem attól hogy sok protein szednél,attó nem néznél úgy ki mint egy bika. Aki úgy néz ki az szerintem valami szteroidot is szed mellé. 16,f.
2020. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ❤️☺️
2020. jún. 16. 18:33
 3/3 Fa_ember16 válasza:
Szívesen😀
2020. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!