Menjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Úgy adódott hogy van külföldön cirka 900km-re egy munka. Bár tény hogy rengeteget kell melózni, meg is fizetik. Szállás, étkezés biztosított.


VISZONT


Édesanyámnak egy ismerőse intézi a munkát. Ő már egy ideje ott van, viszont én nem ismerem. Soha nem voltam külföldön.

Mennék is, meg nem is. Német nyelvterületen van, de én egy szót se beszélek. A munkatársaim mind magyarok lennének. Kicsit tartok tőle hogy mi lesz ha nem bírom az iramot, illetve hogy teljesen idegen környezetbe kerülök, ellenben a jelenlegi fizetésem 5x-ösét kapom meg amiből kb semmit nem kell költenem. Így 1-2 év alatt elég jól meg tudnám magam szedni.

A másik hogy kezd a jelenlegi környezetem ingerszegény lenni.


Ti belevágnátok? Ha igen, ha nem, egy rövid indoklást írjatok légyszi!

23/F



2020. jún. 4. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, mert ez egy vissza nem térő lehetőség.

Minden jel arra mutat - amiket írtál -, hogy menned kellene.

2020. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennék a helyedben. Mivel ismerős, valószínűleg nem is prostituáltnak visz el. Ez egy jó lehetőség, hajrá!
2020. jún. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én belemennék. Mert itt a lehetőség rá és lehet hogy ilyen már nem lesz többet
2020. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 A prostikat is zömében férfi ismerős viszi ki.


Én mennék, de felkészülve. Min 1 havi tartalék pénz, papírjaim nem adnám ki a kezemből és figyelném a gyanús jeleket.

2020. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!