Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beírom a Google-be, hogy...

Ha beírom a Google-be, hogy "BTS tagok", akkor miért nem rak képet Jinhez?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez épp most jött velem szemben tiktokon és nagyon sírtam.. szerintem ez a katonaság miatt lesz:(
2020. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ba$$zameg.:(( Én is épp véletlenül hallottam róla. Ez kicsit olyan mint a vég.
2020. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Instagarmmon találtam róla néhány dolgot. Mindenki használta a #wewantjinback hashtaget. Azt is hallottam, hogy az Exo-L-esek fizettek valami nagyon nagy összeget a Google-nek, hogy szedjék le a képet. A TXT-ből Taehyun képe sincs ott. És ha rákeresünk arra, hogy "number of bts members", akkor azt írja, At least 6 - legalább 6.


Remélem vissza fogják rakni a képeket minél előbb.


Találtam egy listát, ami nem biztos, hogy megbízható, de rajta vannak azok az időpontok, amikor egy tag bevonul vagy visszajön.

2020. jún. 5. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze minden az exo l ek hibája és ők szedik le persze persze... Ugyan hogy birnák?? Aztán kit érdekel hogy ott van e a képe vagy nem? Attól még létezik
2020. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Plusz az exo ból is már 3 an mentek be mégsincs nekik leszedve a kép..
2020. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És Xiuminnak is el van írva a neve de majd megoldják
2020. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell fennakadni, nincs köze a katonasághoz.

Egyénként bárki tudja szerkeszteni azt a guglis leírást. Nem tudom ki látta, de pl egy stay átírta Chan nevét Bang Chan Daddy-re (vagy valami hasonlóra). Az nctzenek átírták a fiúk nevét a Kick it szövegére, a WayV tagokék pedig a Love Talk szövegére.


Az pedig, hogy at least 6-et ír, semmit nem jelent, csupán így írja ki. A Oneus-nál pl. csak kettőt ír, de hat van. NCT-nél 18. De amúgy most rákerestem a BTS-re, és nekem hetet ír ki.



Szóval nyugi, ha Jinnek menni kell, majd a BH bejelenti, addig ne parázzunk ilyeneken:D

2020. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!