Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghatározhatja e a munkáltató...

Meghatározhatja e a munkáltató,hogy mire költsem a cafetériát? Esetemben arra kötelez,hogy az egész összeget közétkeztetési cégnek fizessem. Ráadásul úgy, hogy eü problémák miatt nem ehetem azt amit főznek.Diétás ételt orvosiigazolásra sem kérhetek.

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jog tudor, de szerintem, ilyet nem tehet.

Én ezt nem értem. Ha valaki diétás, és erről orvosi papírt tud felmutatni, akkor biztosítaniuk kellene a speciális étkezést. Milyen cég ez, ahol dolgozol? Valami külföldi multi, vagy valami magán cég?

2020. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy önkormányzati működtetésű óvoda. És a városi egyetlen közétkeztetéssel foglalkozó szintén önkorm. Érdekeltségű cégnek kell utalnom az egész cafetériámat. Ha akarom ha nem beirnak minden napra étkezőnek. Igy ki kell fizetnem. Vagy lemondhatok a pénzről. De igy se az enyém
2020. jún. 11. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem találom jogosnak, és szerintem nemcsak én. Ez olyan mutyizás "szagú".

Mondanám, hogy dobd fel őket a munkaügyi döntőbizottságnál, de nem tudom, hogy nem e szakcionálnák feléd.

Mindenesetre néz meg / tanulmányozd a linkeket, a döntés a tied:

[link]


[link]

2020. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnézem mindenképp.
2020. jún. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!