Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el valakit,...

Hogyan felejtsek el valakit, akit nem akarok elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nem ő az első szerelmem annyit hozzá kell tegyek. Pont ő volt az a fiú, aki az előző kapcsolatból maradt sebeimet begyógyította, és tényleg ő volt az a bizonyos nagy "Ő". Nem szeretném őt elfelejteni, de valahogy mégis muszáj lesz, hogyha teljes életet akarok élni.

2020. jún. 12. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt kell megérteni, hogy nem elfelejteni kell senkit, főleg, hogy ez fizikailag (biológiailag) lehetetlenség. Hanem fel kell dolgozni a veszteséget, el kell fogadni, hogy minden múlandó, aztán pedig tovább lépni. 45 vagyok, és tökéletesen emlékszem az első (és az összes többi) szerelmemre. Csak már nem szomorú leszek az emléktől, hogy elmúlt, hanem boldog, hogy átélhettem. Kb ez a lényeg.
2020. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg probáld meg csak egyszer élsz,mond meg neki mit érzel íránta hátha össze jön valami ,és akkor boldog leszel.

Én minden féle képen megprobálnám legalább egyszer elhìvni,és ha nemet mond akkor nincs mit tenni,de ha igent mond akkor nagyon boldog leszel és átélsz valami nagyon szép dolgot amit sose fogsz elfelejteni.

Hívd el randizni!

2020. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írd meg mi lesz,nagyon kiváncsi vagyok és drukolok neked..

Ted meg mert,ha nem teszed azt báni fogod.:)

2020. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!