Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az alábbi dolog...

Szerintetek az alábbi dolog alkalmatlanná tenne egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy egyszerűen szégyellem és undorom a testi természet egyes dolgaitól. Nagyrészt ide tartozik a salakanyagok kiüritése, illetve az egyes gázok kiengedése stb... Sokszor volt az, hogy egy idegen helyen kellett aludnom és inkább nem ettem, mert egyszerűen képtelen lettem volna ezeket náluk elvégezni, ezért inkább hazajöttem mindig. Ha lenne egy barátnőm, akkor sajnos ezt mellette még fokozottabban szégyelleném. Ha mondjuk összeköltöznénk, én biztosan kibérelnék valahol egy wc-t és egy zuhanyzót, aztán oda járnék mindig, ha dolgom van. Legalábbis egyenlőre ennél jobbat nem tudok ezen probléma orvoslására.


Szerintetek ez normális, illetve egy kapcsolat még ezt eltudja "viselni" ? 21F



#barátnő #kapcsolat #test #testi természet
2020. jún. 14. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért látod rosszul, mert a jelenlegi helyzetedet képzeled el minden más esetben is. Neked a barátnő most egy nem létező dolog, idegen, akivel szemben tartod ezeket a kényszeres dolgokat, amik most gátat képeznek nálad.

Holott ha valóban lenne barátnőd, akkor idővel olyan intimitás alakulna ki, ahol már nem kellemetlen vagy ciki mások előtt természetes biológiai folyamatokat elvégezni.


A te problémád nem egyedi sem beteges, mindenkiben van egy alapvető kényelmetlenség, ha idegen helyen kell intim dolgokat végezni. A különbség csak az, hogy aki együtt él a másikkal, ott egymáshoz idomulnak az emberek, és nem idegenként viselkednek egymással, szigorúan betartva minden létező etikett ajánlást.

Egy kapcsolat természetesen nem tud elviselni egy ilyet, de valószínűleg fel sem merülne benned egy ilyen drasztikus dolog a valóságban. Mert amit most elképzeltél csak fantázia.

2020. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen, beleférne ez egy kapcsolatba. A gond inkább azzal lenne hogy nem egészséges. Egyrészt ha tartogatod, másrészt meg fölösleges feszültséget kelt. Ha nagyon kell vécézned, és emiatt nem tudsz a barátnőddel lenni normálisan, meg folyton ezen töröd magad hogy most akkor hova kéne...

Elmennétek álmaitok nyaralására, és a minőségi időtöltés helyett te egész nap azon agyalsz, mi van ha rádjön.

A zuhanyzást is írtad. Ha én zuhanyzok, a barátom bejárkál hozzám: kezet mosni, pisilni stb.

Szerintem dolgoznod kéne ezen, hogy leküzd a téves képet a fejedben. Ez fóbia.

Ez nem undorító, hanem a világ legtermészetesebb dolga. Az állatvilágban terület jelölésre, odú építésre is használják ezt a végterméket. 😂

Ha egyedül nem megy, beszélj pszichológussal, együtt könnyebb lehet legyűrni.

2020. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Menj pszichológushoz. Ne kapcsolatot akarj. Először magadat tedd rendbe.
2020. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Irigylem a barátotokat, hogy ilyen hozzá állással rendelkeznek. Remélem valóban ki fogom ezt "nőni", de ezt ugye nem lehet tudni.. Őszintén szólva én már a lelkiekben arra készülök, hogy emiatt fog elhagyni a jövőbeli barátnőm.
2020. jún. 14. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsi az albérlet, ha úgy van és nagyon kell mennem, megkérem menjen le addig cigizni vagy levegőzni amíg elvégzem a dolgot. Aztán Messengeren írok, ha végeztem. Tartós kapcsolatban mindent meg lehet oldani.
2020. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. ha én sajnos ezt is hatalmas nagy szégyenként élném meg, hogy ő tudatában van annak, hogy mit csinálok és eszerint cselekszik (cigizik stb..) Persze nyilván, ez tényleg jó megoldás ,ha nem olyan az ember mint én xd
2020. jún. 14. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, őt jobban fogja érdekelni mikor jön a lift, meg hogy holnap mit kell csinálnia, minthogy azon agyaljon te éppen mit csinálsz. :)
2020. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!