Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is érzi, hogy a jövője...

Más is érzi, hogy a jövője kilátástalan?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok gyárban dolgozom, úgy érzem, hogy ezt nem tudom csinálni egész életemben alamiusnaért.

Ember csak robotol 2-3 műszakban alig keres és tönkremegy így nem látom értelmét az életnek. Alapsulim van még jártam középsuliba, è anyagiak miatt abba hagytam, hogy dolgozhassam. Van így még valaki?



2020. jún. 14. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy érzek, csak nem gyárban dolgozok
2020. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Qrvaélet lesz a jóvilágra!
2020. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem is értem, minek ezért gyereket szülni. Egész életemben csak dolgozok kb. a semmiért, a jelenlegi anyagi helyzetem megoldja de annyit amennyit kéne, nem tudok félretenni. Örökké sem lehet ezt csinálni, egy idő után lerobbansz. És utána mi lesz, vár az aluljáró? Szabadidőm sincs emiatt, így életem sem. És ez már fiatalon nagyon bánt, hogy a munka miatt nem volt időm élni.
2020. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Talán a többi gyári munkás.


Reálisan nézve: Elmész prostinak idehaza vagy külföldön, vagy fogsz egy jómódú pasit, vagy meghúzod magad a minimumon amíg olyan szakmád lesz amivel többet lehet keresni vagy kimész külföldre bárminek.


Idehaza az érettségi alap a legtöbb értelmes szakmához továbbképzésre.


Amúgy mennyit keresel és merre felé laksz?

2020. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Minek a szakma, ha nem tudsz elhelyezkedni benne? Több is van, nekem és a páromnak is. Egy percet nem töltöttünk benne, mert ha nincs min. 3 év tapasztalatod vissza se jeleznek. Millió helyre beadtam pedig. Sok minden el van cseszve. 😧
2020. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A tapasztalat az fontos. De nyilván nem alakul ki ha sehol nem dolgozol. Viszont a mai helyzetben annyira nincs szakember hogy a kezdőket is felveszik.

Lehet hogy ehhez sokat kell próbálkozni, és az is fontos hogy olyan képesítésed legyen ami hiány. Nektek mi a képesítésetek?

2020. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen.


"Csak nézni, hogy telik el a k rva élet."

2020. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Én is hasonlóan vagyok. Én azért hagytam abba a középsulit, miután 4x váltottam szakmát, mert olyan szinten rosszul voltam a suliban, az emberek között, nem bírtam megmaradni, sokszor lógtam, aztán végül abba is hagytam. Én még munkát sem találok. Nemrég kiderült, hogy mentális eredetű bajom van. Nem csoda, hogy sehova nem vettek fel, még ahol emberhiány volt, mert egyből levágták, hogy valami nem stim nálam. Jelenleg az örökségemet élem fel, mire eljutok addig, hogy felállok a lépcső aljáról, addigra nem fogok tudni semmit csinálni, sehova menni, mert egy fillérem sem lesz. Én még annyi idős se vagyok, mint Te. Korán elcseszetté vált körülöttem minden és most fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem.
2020. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as te mit dolgoznál szívesen? Fiú vagy vagy lány? Hány évesen élsz örökségből? Nincsenek szüleid már? Hol és miben laksz? Saját lakás? Mi lesz ha elfogy a pénzed? Meddig tart még ki? Nem próbáltál meg elmenni segédnek valahová ahol dolgozva lehet tanulni?
2020. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tudnád nekem milyen...
2020. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!