Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon is vannak...

Magyarországon is vannak hostes fiúk akik szorakoztasák a lányokat úgy mint japánba?

Figyelt kérdés

#Hostes fiúk
2020. jún. 16. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező, nyugodtan beléphetsz a saját profilodba, csak előbb nézz utána ezeknek a kifejezéseknek: "paranoiás skrizofrén"

vau-vau

2020. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
73%
Jajjj, az a kis fejecske a mondatod végén nagyon komoly. Még véletlenül sem óvodás szint :)
2020. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell semminek utánaolvasnom, sajnos süt a diagnózisod a firkáidból.
2020. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Kedves akárki aki itt írogat nekem!

Azért keresek társat mert nekem nem lehet ugyan is beteg vagyok az,hogy nem tudok normálisan írni ,beszélni és nem lehet társam egész életemben azért van mert gyereként nem kapot elég oxigént az agyam mikor születem plusz autista is vagyok.

És nem vagyok 150 kilos, 60 kilo vagyok.

Sose szemétkedtem itt másal és nem csufoltam senkit azért mert autsita ,vak,siket,stb.

Te pont ezt teszed ,ki írtam egy kérdést mert magányos vagyok és társat keresek ami egy magam fajtának lehetetlen ,de én ezt elfogatam.

Tapasztalatom az ,hogy telene van a gyakori kérdések duci fiúkol akik itt írogatnak a lányoknak minden féle bunko és szemét üzeneteket mert nincs sikerük a lányoknál.

Rám írt egyszer egy fiú itt ,hogy szex partnert keres és meg írtam neki hogy nem szeretnék ilyeneket csinálni válasza az volt,hogy rohagyak meg elfog kapni és egy szemétláda ..... vagyok.És igen ö is egy kövér fiú volt aki a külseje miatt önbizalom hiányos volt és rengeteg ilyen van itt.

Peddig én senkit se bántok se a külseje semmi miatt.

Arra írtam ,hogy te itt most beszologatsz a betegségem miatt és a karma majd szépen vissza adja ennyi.

2020. jún. 16. 21:15
 25/61 A kérdező kommentje:
Ez a hetesnek szólt aki folyton írogat
2020. jún. 16. 21:15
 26/61 anonim ***** válasza:
34%
Ja, kötözködik a féreg hetes, ha meg visszakapja, félre áll a szája.
2020. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
40%

"Ez a hetesnek szólt aki folyton írogat"

Egy ember csinál vitát, és párbeszédet saját magával?

Ennél már csak a kérdés jobb!👌

2020. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

Elegem van aból is ,hogy ezt az oldalt azért találták ki hogy kérdezek és egy normális választ kapjak ,de az lehetetlen ,ha nem a helyesírásomal lenne bajod akor másal mert te ilyen vagy.

Ne gonoszkodni járjatok fel az oldalra hanem amiért az oldalt kitalálták..

Magad fajta emberek miatt nem merek ki menni az utcára se meg a sors társaim se.

Ismerem a hozzád hasolokot nyugi általánosba és középsuliba átéltele a helyi menő gyerek aki a mindenkinek beszologat és mindenkit megver és a suli mellé jár mert hogy az minek ....

Az unoka öcsém is beteg őt most kezelik a pszichiatrián a magan félék miatt mert folyton verték a suliba a betegsége miatt és ezért kikészült idegileg.

Azt hittem felnőtként legalább jobb lesz az élet hát tévedtem

2020. jún. 16. 21:22
 29/61 anonim ***** válasza:
Látod, a betegségedből indulsz ki!:) El sem tudod képzelni, hogy valóban két külön személyek vagyunk? Szerencsétlen... :)
2020. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:

Kedves János Szűcs !

Megkaptam az üzenetét be másolnám ,de annyi benne csunya szó,hogy nem eddgedi hogy be másoljam.

Nyugotan írhtan és fenyegethet ,de azt elfelejti,hogy a fenyegetözésel és a betegségem csufolásával annyit ér el hogy feljelentest tehetek ön elen.

Ahol elmondom hogy olyan itt írtt hogy haljak meg mert nyomorult vagyok és a magam féle fogyatékos embereknek élniük se kellene.

Az írását megosztom több helyen megmutatom autista gyerekek szüleinek és egy helyeked hogy lásák miért nem szabad a gyereküket normális átlag ember közé engedni mert csak a roszindulat van benük...

2020. jún. 16. 21:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!