Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon is vannak...

Magyarországon is vannak hostes fiúk akik szorakoztasák a lányokat úgy mint japánba?

Figyelt kérdés

#Hostes fiúk
2020. jún. 16. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

29

Nem is neked írtam

2020. jún. 16. 21:32
 32/61 anonim ***** válasza:
65%

Persze most meg már jön az hogy beteg. Egyébként meg egy fiú aki azt hitte talál valami nőt aki majd pénzeli.

Lakatos vagy vagy Kolompár?

2020. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
Hosztesz fiú nincs, legfeljebb hoszt. Mint ahogyan férfi stewardess sem lehet. Férfi prostik vannak.
2020. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

Ezt kedves János Szűcs írta valoszínűleg ő a hetes válaszoló.


"Nincs egy értelmes mondatod sem. És arrogáns vagy. Biztosan egy undorító szardarab vagy.

Te vagy a példa arra hogy nem kellene minden genetikai hulladékot életben tartania az orvosoknak. Kár beléd az oxigén.

Te zsír disznó"



Ezt ő írta és ehez hadoló üzeneteket írogat nekem.

Nem baj a karma majd vissza adja ...

Tudod erre egy jó sztorit amit nem hiszel el

....

Ismertem egy férfiat aki fogyatékos gyerekeket vert és kinzot kébzeld el mind kétt gyereke fogyatékos lett.😱

Ismertem egy másik ferfit aki melegeket bántot és mentálisan betegeket az egyik gyereke sulyosan mentálisan beteg lett a másik gyereke is mentálisan beteg plusz meleg is ...

Ennyi ...

Ezek után mond hogy a sors nem adj vissza.

2020. jún. 16. 21:38
 35/61 A kérdező kommentje:

#33

Köszönöm szépen végre egy rendes normális válasz hálás vagyok.

Ment a zöld kéz

2020. jún. 16. 21:39
 36/61 A kérdező kommentje:

Istenem nagyon kezd belőled elegem lenni.

Látszik hogy az a hülye menő iskolakerülő tanárbántó gyerek vagy...

Gondolom te még mindig a hetes lehetsz nem tudod befejezni.

5 éves koromtól a betegségem miatt vertek bántotak a magad félik és kicsináltak idegileg elhatároztam hogy ezt nem fogom tovább türni....

Nem csak engem hanem a hozám hasolokat se bánthatod.

Tudod mit az autisták rosszul fogalmaznak helytelenül beszélnek ,de a legtöbb autista kiváló szakember a 80 százalekuk programozó és matek szakos a legjobb szakemberek köztük vannak.

Magyarul nem lenne olyan nehéz kideriteni hol vagy és lebuktatni téged hogy beteg embereknek miket írkálsz.

2020. jún. 16. 21:45
 37/61 A kérdező kommentje:

#33

Válaszolonok meg mégegyszer köszönöm ...

Megérte föl tenni ezt kérdést mert legalább egy kétt értelmes válszt kaptam...

2020. jún. 16. 21:47
 38/61 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem a beteg embereknek szólt hanem a hazugoknak. Mint amilyen te is vagy!

Olyan sok embert ismersz annak ellenére h nem mehetsz sehova és nem ismerkedhetsz:).

Neked kellene befejezni a hazudozást

2020. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

"Persze most meg már jön az hogy beteg. Egyébként meg egy fiú aki azt hitte talál valami nőt aki majd pénzeli.


Lakatos vagy vagy Kolompár?"


32 hagy már békén..

Utoljára írom le lány vagyok...

Mi bajod van miért nem hagysz már békén...

Nincs elég bajom főképp a magad fajta emberek miatt te.....

2020. jún. 16. 21:50
 40/61 A kérdező kommentje:

38

Miért ne mehetnék te rohat szemét láda.

Beteg vagyok és nem rab ,hogy lehet valaki ennyire egy szemét mint te...

Persze gondolom te nem szorulsz rá mert az összes csajnak előadod magad ismerem az ilyen fiúkat jó dumásak aztán minden csajt lefektetnek megaláznak és jót röhögnek rajtata...

Elegem van belőled nem tudom mikor szálsz le rolam..

Ki találáni ki ilyen dolgokat nehéz számodra elkébzelnk hogy vannak ilyen emberk mint én ...

Szívem segitek neked én vagyok es a sors társaim vagyunk azok a lányok vagy fiúk akit a magad fajta menő arcom a suliba minden nap szekáltak ,fenyegetek,bántotak,és elintezték azt hogy az utcára is alig tugyunk kimenni.

A sorstársaim miatt is remélem hogy a magad félék megbünhödnek.

Ne hogy már mindenről le keljen mondom míg a magad félék meg kiélvezhetik az életet...

Hahha..

Szoval azért vagy felháborodva mert igazam volt eltalátlam tipikusan az a fiú vagy akinek 20 éves koráig az összes csajt meg kapta megalázta de mivel helyi menő gyerek volt nem tanult nem csinálsz semmit így most az élete egy kalap szar és mivel öregszel es elveszted a kis baba arcod es mar nem vagyok olyan menő a lányoknál amiért minden lany oda volt es nem letél sikeres is már közel se olyan menő az életed...

Nah ,hát most kezdede vissza kapni azt amit másokal tetél.

2020. jún. 16. 21:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!