Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pro-life vagy pro-choice?...

Pro-life vagy pro-choice? Melyik oldalt "álltok"

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ki hogy gondolja, mi a véleménye. Szeretnék egy értelmes vitát, véleménynyilvánítást. Nem kell egymást anyázni ha nem éretesz egyet.

2020. jún. 18. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Lehet szavazást is létrehozni, nem lenne egyszerűbb?..
2020. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, véleményekre, érvekre vagyok kíváncsi. Nem csak egy egyszerű válaszra. Arra vagyok kiváncsi, hogy mások miért úgy látják ahogy.
2020. jún. 18. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Pro choice. Az nem arról szól, hogy igen, abortáljátok az embriókat, hanem arról, hogy had a nő döntsön.
2022. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

minden pro-life oldalitól kérdezném.


egy égő kórházban vagytok, a teremben van 2 pár hónapos bébi, és 4 embrió.


melyiket mentitek meg?


bumm, ennyi, vége, a már élő lény, legyen az pár hetes vagy 99 éves, az számít, nem a kifejletlen, abortusznál 6 hetesnél fiatalabb

ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 ezeknek az anti choice, abortuszellenes emberkéknek (akik ügyben em pro life-osok, mert akkor az élet mellett állnának ki, nem pedig az élet tönkretétele mellett) mondhatsz bármit, nem fognak nekiállni gondolkozni.
ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!