Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet Tokoyamival...

Miért nem lehet Tokoyamival senkit se shipelni?

Figyelt kérdés
Boku no Hero Academiaban van egy karakter, Tokoyami akit senkivel sem lehet shipelni. Miért van ez?

2020. jún. 18. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Dehogynem lehet, szokták shippelni, max azok nem ismerik ezeket, akik nincsenek benne az igazi, tehát az angol fandomban.
2020. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

olyan fontos ez a shippelgetés? az írő nem úgy tervezte a karaktereket,hogy lehet-e őket shippelni vagy nem.

ahogy az előző válaszoló is írta,hogy igen az angol bnha fandomban minden lehetséges,ott még deku x nomu shipp is van (tiszta vicc nélkül).

és mellesleg aki 18 éven alatti karakterek shippelgetését élvezi azzal is sok baj van.

2020. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Imádlak titeket, de ezt csak fogadásból tettem fel
2020. jún. 18. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Én pl. Jirou-val shippelem.
2020. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Bocsánat, de mi az a shippeles?
2020. jún. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Amikor valakit,valakivel össze akarsz hozni.
2020. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hatalyaklillus válasza:
28%
ha rákeresel például elég sokan shippelik Tsuyu-val(köztük én is:))
2020. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mért kell leértékelni a válaszokat? 4. és 7. a kérdésre válaszolt. 5. fel tett egy kérdést,hogy még is miről van szó(normálisan)6. röviden megfogalmazta a választ.
2020. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!