Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vettem a tezeniszbe egy...

Ha vettem a tezeniszbe egy melltartót azt interneten keresztül becserélhetem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az internetes vásárlásoknál, 14 napig kötelesek kicserélni a terméket.
2020. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Átvételtől számított 14 napon belül lehet élni az elállás jogával, amit indokolni sem kell. Fehérnemű esetében erre csak bontatlan (!) csomagolás esetén van mód.
2020. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a tezenis oldalát. Többletvállasuk van, így 60 napon belül lehet most terméket visszaküldeni, és díjmentes. Egyik sem törvényi előírás.

A fehérneműkre nem tér ki, de a törvény szerint nem kell visszavenniük.

2020. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem derül ki, hol vetted. Neten vetted vagy online?

És neten szeretnél becserélni egy üzletben vett terméket? Azt inkább az üzletben tudod cserélni.

Neten egyszerűen visszaküldöd és teljesen új vásárlást csinálsz.

2020. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es észrevétele jogos, ha bolti vásárlás volt, akkor a kasszán áthaladás pillanatától már nincs lehetőség reklamációra.

Egyes üzleteknél van többletvállalás, mint ahogyan a Tezenis esetében is az internetes vásárlás esetén 60 nap áll rendelkezésre.

Fehérneműt csak bontatlan csomagolással vesznek vissza.

2020. jún. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!