Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyedül érzem magam. Ötletek?

Egyedül érzem magam. Ötletek?

Figyelt kérdés

A karantén óta teljesen egyedül érzem magam. Akkor ugyebár azért, mert nem tudtam sehova/senkivel menni,nem volt egyetem, munka, semmi.De most hogy újra visszaállt nagyjából a régi kerékvágás így sem változott semmi. Diák vagyok még diákmunkán vagyok de az sem nagyon van most csak amiket többször csináltam már és nem vágyom vissza, ráadásul mostmár leginkább tapasztalatra lenne szükségem. Barátaim dolgoznak, de másik városban és elmegy ezzel szinte minden idejük. Eléggé társasági ember vagyok, de sajnos most semmi társaságom nem akad és ettől csak rosszabbul érzem magam...

Nagyjából elütöm az időt itthon, olvasok, filmezek, sportolok de ez sajnos nagyon kevés nekem és egyáltalán nem köt le sokáig. Szomorú vagyok és tartok tőle, hogy depresszióhoz vezetne ez vagy bármi, nagyon nem szeretném.

Ötletek, vélemények?

22/N



2020. jún. 18. 16:04
 1/1 anonim válasza:
Menj fel OmeTV-re vagy Chat Alternative vagy valami, ott lehet ismerkedni, barátokat szerezni. :)
2020. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!