Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen sok a perverz?

Miért ilyen sok a perverz?

Figyelt kérdés
Komolyan már kezd rohadtul elegem lenni ebből a sok perverz fiúból, akik itt vannak gyakorin. Én nem akarok velük beszélgetni, csak felteszek egy sima kérdést, vagy válaszolok valakinek, és ha 1 szóval is megemlítem, hogy lány vagyok, vagy csak utalok rá, akkor egyből jönnek privátban mindenféle hülyeségekkel.

2020. jún. 18. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Unatkoznak,remélik hogy így fel tudnak végre szedni egy csajt.
2020. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Hol éljék ki magukat, ha élőben nem tudják? :D Viccet félre téve, ha rád ír valaki, tiltsd le és probléma megoldva. Ne törődj velük, nem érdemes bosszankodni miattuk.
2020. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Le is tiltom őket mindig, de attól még idegesítő.
2020. jún. 18. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ez egy anonim oldal, és olyanokat is csinálhatnak/írhatnak, amit a való életben nem. A fiúkat meg mindig is vonzották a lányok. Ugye nem kell elmagyarázom miért? Bennük erősebb a szexualitás iránti vágy? Ezt perverz üzentetekkel próbálják levezetni. Tudom, hogy nagyon kellemetlen lányként ilyeneket kapni. De ha te fiú lennél, lehet te is ilyen lennél. Mint írod egy lehetőséged van, hogy letíltod őket, de felesleges ezt idegesítőnek tartani. Egyszerűen ilyen az internetes világ, mert nem csak itt ilyenek a fiúk, hanem mindenütt. ( Tisztelet a kivételnek)
2020. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!