Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanárom szerint diszkalkuliá...

A tanárom szerint diszkalkuliás vagyok és ennek ellenére elküld pótvizsgára matekból, szerintetek ilyet lehet?

Figyelt kérdés
(11es nyelvi előkészítős vagyok) mellesleg a tanárom az év végén gondolt rá hogy diszkalkuliás vagyok. És nem tudom hogy mennyit számít de idén érettségiztem angolból :D (2évvel korábban) szerintetek ezért adnak valami "kedvezményt"
2010. aug. 1. 03:12
 1/5 A kérdező kommentje:
argh.., bocsánat a ?jel lemaradt :D
2010. aug. 1. 03:14
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez csak olyasmi, amit a zsírdisznóknak mondogatnak, hogy te nem vagy kövér, csak nagycsontú... meg amit a hülyegyerekeknek, hogy "te egy speciális kisfiú vagy... simi-simi" :D
2010. aug. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok, és az nem csak úgy megy, hogy a tanár kitalálja, hogy az vagy és akkor szevasz matek. Hogy ne kelljen pótvizsgáznod, ahhoz kell szakvélemény ami megállapítja, hogy tényleg az vagy és kapsz egy felmentést, de ez akár több hónapba is kerülhet.
2010. aug. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Adott egy papírt amin az állt hogy mennyek el egy nevelési tanácsadóhoz, mentem is volna de csak szeptemberben tudnak fogadni.
2010. aug. 1. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Magánrendelés is van csak az fizetös de valamit valamiért.
2013. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!