Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell baratkozni?

Hogyan kell baratkozni?

Figyelt kérdés

Mar tobb eve nincs egy baratom se pedig en nagyon vagyom egy olyan ember tarsasagara akivel meg tudok beszelni mindent

Sajnos eddig meg nem talaltam senki ilyet pedig eleg sokszor probalkoztam ahogy csak tudtam sokszor tortent az hogy osszebaratkoztam masokkal de ok akkor sem osztottak meg velem semmit ugyan ugy titkoloztak mintha nem is ismernenk egymast

Lehet hogy az a problema hogy nincs semmi onbizalmam es igy nem nagyon tudok nyitni masok fele mert mar alapbol ugy hiszem hogy engem ugyse birna esetleg szeretne senki?



2020. jún. 22. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess velük közös témákról utánna így tovább nem azon agyalj mit mondj jöjjön magától !Nem baj ha be is égnél te megpróbáltad!Ha nincs önbizalmad beszélgess hozzád hasonlóan önbizalom nélküli emberekkel!Írtam privátba Írj vissza!
2020. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nem írod hány éves vagy. Sulis társak? Munkahelyi ismertség? Keress közös témákat, kérdezz az emberekről, mert mindenki szeret saját magáról beszélni, de ne legyen vallatás sem, egy-kétszer szúrj be magadról valami infót (én is szeretem ezt--- én is voltam itt --- nahát, van egy ismerősöm, aki---- ) és akkor beindul a beszélgetés. Aki nem partner, azt ne zaklasd, aki nyit feléd azt se rohandd le a titkaiddal és kérd az övéit. Lassan, fokozatosan. És MOSOLYOGJ az emberekre, azt mindenki szereti.
2020. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!