Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkérdezni szabály...

Hogy lehet megkérdezni szabályosan, hogy miért vagytok ostobák?

Figyelt kérdés
Fel szeretném az egyik kategóriában tenni ezt a kérdést, de nem tudom úgy megfogalmazni, hogy ne töröljék. Természetesen alá is támasztanám a kérdés alatt, hogy miért ostobák a kategória válaszolói.
2020. jún. 24. 15:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért játszod az okosat, ha azt sem vagy képes felfogni, hogy az oldalnak van szabályzata?

"(a) Tilos trágár kifejezéseket, sértő szavakat, másokban megbotránkozást, félelmet keltő kifejezéseket használni.


(b) Tilos személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja..."

2020. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A kérdezők között is sok az ostoba, nem rád gondoltam. Néha, olvasva némelyik kérdést, nem tudom eldönteni, hogy provokálni akar, vagy szimplán ostoba s utólag a telefonra háritja a hibáktól hemzsegő irományát
2020. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, mivel a kérdezők és a válaszolók egyazon emberek.

Mivel az volt régen itt a mottó, hogy "amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted", ezért úgy gondoltam, hogy tényleg megkérdezhetem és nem törlik.

2020. jún. 24. 16:06
 4/19 A kérdező kommentje:

#1

Te se vagy sokkal okosabb, pont ez volt a kérdésem lényege, hogy hogyan kell úgy feltenni, hogy ne ütközzön a szabályzatba.

2020. jún. 24. 16:06
 5/19 anonim ***** válasza:
#4 Te nem érted ezek szerint... SEHOGY! Ilyet nem kérdezünk! Bárhogy teszed fel a kérdést, sértő és provokáló lesz. Ez nem az óvoda, nőlj már fel!
2020. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó, akkor a GYK alkalmatlan teljesen jogos kérdések feltevésére. Legalább megtudtam.
2020. jún. 24. 16:32
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne jogos a kérdésed? Mi alapján ostobázol le ismeretlen embereket? Inkább magadnak tedd fel azt a kérdést, ne random ismeretlen embereket sértegess. Egyébként azért, mert te valami okból kifolyólag ostobának tartod az egyik kategória látogatóit, attól még nincs igazad. Ez a saját véleményed, nem másé. Nincs jogod beszólni valamiért, amit képtelen vagy felfogni, elfogadni.
2020. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ostoba: értelmileg kihívásokkal küszködő


:-DDDD

2020. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Egyébként azért, mert te valami okból kifolyólag ostobának tartod az egyik kategória látogatóit, attól még nincs igazad."


Azt se tudod melyik kategóriáról van szó és hogy milyenek ott az emberek. Zsigerből rámondod emberekre, hogy nem ostobák úgy, hogy azt se tudod kikről van szó. Ebből látszik, hogy te nem érvelni próbálsz, csak engem befeketíteni.

2020. jún. 24. 17:03
 10/19 anonim ***** válasza:
Tudják otthon, hogy provokálni akarsz?
2020. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!