Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék maszekban dolgozni?

Nemtud132 kérdése:

Mit tudnék maszekban dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.16 éves vagyok és nyáron a kötelező nyári gyakszi után akartam diákmunkázni.Csak sajnos most tudtam meg,hogy bruttó 120.000-et keresnék(nettó 80).Ez nekem nagyon kevés lenne ahhoz,hogy feláldozzak a várva várt nyaramból 1 hónapot és ne tudjak pihenni,szórakozni.Mit tudnék maszekban csinálni vagy otthonról elektronikus eszközökkel?Nincs semmi ötletem sajnos..és tudom,80.000 is valami de nem ennyire számítottam..ha nincs más,akkor persze megpróbálom(bár kétlem,hogy felvennének ennyi jelentkezővel).Esetleg ha valakinek van valami munkaajánlása(akár otthonról elvégezhető) akkor szívesen meghallgatom.A nyelvtudásom egész jó!Köszi szépen a segítséget.

2020. jún. 26. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
18 alatt nem hiszem h legális meló lenne más. Fiú vagy vagy lány? Mi bálázni jártunk ennyi idősen és követ hordani, meg ásni de persze mind ismeretségi körben.
2020. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!