Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok Budapesten nyári...

Hol találok Budapesten nyári munkát a 15 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
A szabály szerint lehet nyáron dolgoznia, de a vírus miatt alig találunk munkát. Amelyik diákszövetkezeteket eddig felhívtunk, vagy nem voltak segítőkészek vagy azt mondták, hogy nincs hely. A lányom nagyon szeretne dolgozni, ezért szeretném a segítségeteket kérni. Lehetőleg könnyen megközelíthető legyen. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. jún. 28. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Őszintén, ki venne fel egy fiatalkorú, képzetlen, gyakorlatlan lányt, mikor bagóért kap a vírus miatt profikat?


Legalább finom, csinos lány?

2020. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező: ha leírod, hogy lányod van, jönnek a p.rverzek. Mindenféle rosszindulat nélkül írom: legközelebb a gyerekem szót használd. :)


Amúgy: Diákszövetkezeteknél kell próbálkozni. (igen, még többnél és mégtöbbször, akár kicsit rámenősnek lenni), ismerősnél, vagy célzottan ilyen hirdetéseket kell keresni a neten, amiben említik a diákmunkás szót.


Remélem segítettem valamit, de őszintén, ez a pár hónap elég rövid idő ahhpz, hogy találjon munkát a járvány miatt. Az én tesóm 17, se idén, se tavaly nem jött össze neki, pedig keresett folyamatosan.

2020. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

2.-nak.


1. vagyok.


Nem perverzióból írtam, és te is tudod, hogy egy csinos, hamvas lány könnyebben kap melót, mint egy husos, pattanásos.

2020. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Tudtommal csak 16 éves kortól lehet diákmunkát vállalni szűlői beleeggyezéssel.
2020. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor mi diákok voltunk, nekünk az iskola közvetített munkát. Mindenkinek. Nem számított a külső, a magatartás volt a mérvadó. És én még egy elég sz.r iskolába is jártam. (kettes voltam)
2020. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 18 éven aluliakra szigorúbb szabályozás vonatkozik, ezért nem szeretik őket foglalkoztatni. Amikor 16 éves voltam (10 éve) csak meggyszedés vagy kukorica címerezés volt 18 éven aluliaknak az is csak mucsaröcsöge pusztán...
2020. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!