Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szeretne kis babát?

Ki szeretne kis babát?

Figyelt kérdés
Drágáim,hány éves kora tervezitek?

2020. jún. 28. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Szeretnél gyereket?
Nem szeretnék gyereket?
23 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Soha

41 éves férfi vagyok

Nem tudom hány éves voltam de még gyermekkoromban mikor még azt se tudtam hogy hogy születik a gyerek akkor megfogadtam magamnak hogy

Nem akarok erre a világra gyereket csinálni

2020. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Miért?

És ha a feleséged akar?:)

2020. jún. 28. 17:18
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem akartam és nem is fogok akarni.

36N

2020. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Van ilyen is amugy.:)
2020. jún. 28. 18:15
 5/15 anonim ***** válasza:
30 éves korom előtt terveztem, de arról már lekéstem. Esélyes, hogy már nem is lesz.😔 Neked kérdező mik a tervek?
2020. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Manapság szinte senki sem akar gyerekkel bajlódni. Meglehetősen hálátlan dolog ez, hiszen ők megkapták az esélyt a szüleiktől, de továbbadni nem akarják. Jönnek itt mindenféle maszlaggal, hogy a gyerekhez lakás kell, kocsi kell, ez kell, az kell, amaz kell, meg toronyóra aranylánccal. Pedig csak a lemondástól félnek.
2020. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6

Én nem értek veled egyet,24 éves lány vagyok ,és egyre több volt évfolyamtársamnak lesz gyereke ,kérik meg a kezüket.Nekem még barátom se volt viszont,de a mai világba nem is csóda ahól érzelem mentes kapcsolatok vannak ,és senki se szereti a másikat,nem is tudom az ilyen kapcsolatoknak mi értelme.

2020. júl. 11. 08:57
 8/15 anonim ***** válasza:
En szeretnék 2-3 even belul, most tervezzuk az eskuvot es az osszekoltozest. 25 eves nő vagyok. :)
2020. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Hogy sikerült neked ilyen fiaton,most irigy vagyok (jó értelembe).Én is enyi idős vagyok mint te,és nem hogy gyerek ,de még esküvő se ,sőt még barátom se volt,jó nagy mázlista vagy ,hogy ilyen fiatalon megtaláltad a szerelmet.

Én ugy érzem sose fogom....

2020. júl. 15. 04:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! En is ereztem mar olyat is, hogy sose lesz parom. Elobb-utobb mindenki megtalalja. :)
2020. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!