Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xbox Game Pass és Xbox Live...

B~Way kérdése:

Xbox Game Pass és Xbox Live Gold különbségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem merült fel a fentivel kapcsolatban. Mivel jobb az egyik mint a másik?


Plusz egy másik kérdés (Newbie vagyok xbox terén és nem találok (számomra) érthető kifejtést erre.

Ha előfizetek valamelyikre (Pass vagy Gold) akkor bármelyik játékot meg tudom venni (PL.: Just Dance 2020) 50-75% kedvezménnyel vagy csak azokat amit ők ajánlanak fel? (Sejtem amúgy h az utóbbi :D )

Valamint ha ebben én megveszek egy játékot (előfizetőként) akkor azt csak addig tudom használni amíg életben van az előfizetésem vagy onnantól kezdve "örökre" a fiókomhoz tartozik és tudom használni?


Hogy tudom viszonylag kedvezményesebb áron beszerezni ezeket a játékokat ugy hogy inkább kedvezmény legyen rajta mint 2. vagy 3. kéz alól vegyem meg a lemezt facebookon?



2020. jún. 29. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

A live gold-al tudsz online másokkal játszani a game pass pedig egy olyan előfizetés amellyel hetente kapsz 1-2 játékot ingyen. De már van az ultimate ami tartalmazza mind a kettő előfizetést.



A játékot addig tudod használni amíg elő vagy fizetve utána ha megint előfizetsz akkor megint tudsz játszani vele.

2020. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval hiaba veszem meg az áruházban a boxon belul csak elofizuval hasznalhatom?
2020. jún. 30. 06:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászóló szerintem félreérthetően fogalmazott.


Alapból ha csinálsz Xbox Oneon egy profilt akkor azzal bármelyik játékodat játszhatod single playerben. A játékokat vagy lemezen vagy pedig digitálisan veheted meg. Amiért fizetsz (megveszel) azt örökre használhatod, mindegy, hogy lemezes vagy digitális (lemezeshez értelemszerűen kell a lemez). A digitális Xbox Boltban (Store) kedd kezdetével heti akciók vannak bizonyos játékokra (plusz nagyobb ünnepek alkalmával sok játékra még nagyobbak).


Ha előfizetsz Goldra akkor az alábbiakat kapod még:

- játszhatsz az összes játékoddal multiplayerben

- havonta 4 játékot kapsz ingyen (ezek örökre a tied, de csak akkor indulnak el ha van élő Gold előfizetésed), le kell töltened őket legalább egyszer amikor fent vannak, hogy megtarthasd

- még több akciós heti játék és nagyobb kedvezmény


Az Xbox Game Pass független a Goldtól, így ha akarsz multizni az is kell. A GP lényegében olyan mintha lenne egy bérleted egy játékboltba. Van egy katalógus amiben több mint 100 játék van amik folyton cserélődnek a Microsoft saját játékait kivéve (az bekerülnek első nap és örökre maradnak). Amíg egy játék bent van (ez általában 1 év, de vannak kivételek) addig korlátlanul játszhatsz vele mintha megvetted volna. Ezeket a játékokat GP előfizetőként örökre is megveheted magadnak ha nagyon tetszik (némi kedvezménnyel).


Az Xbox Game Pass Ultimate az egy összefoglaló csomag. Benne van a Gold a Game Pass Xboxra és a Game Pass PCre (ami ugyanígy 100+ játék csak PCre).

2020. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és persze GP játékokkal akkor tudsz csak játszani amíg bent vannak és van előfizetésed.
2020. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezer hála!

Nagyon szépen,érthetően leírtad!

Ment a like. Nagyon szépen köszönöm! :))

2020. júl. 1. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!