Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik filmben szerepelt a...

Melyik filmben szerepelt a torz arcú lény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiskoromban nagyon sokszor láttam egy filmet, azt hiszem gyerekek játszottak benne és volt egy torz lény, vagy kettő is. Úgy emlékszem valami rocker stílusú volt. Nagyon megköszönném annak, aki megadja a címét, mert sok emléket felidézne bennem az a film.

#film #gyerek #lény #B kezdőbetűs
2020. jún. 29. 23:14
 1/4 anonim válasza:
mi volt a sztorija? 😄
2020. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha valami olyasmit elmondanál pl hogy hol volt a filmben mi történt benne (egy kisebb részletben) akkor tudnánk valahogy segiteni
2020. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fhuuh, fogalmam sincs sajnos.😀 Azt hiszem átcsöppentek vmi másik dimenzióba de szerintem hülyeséget beszélek. Nagyon homályos, a lényről találtam egy képet, megpróbálom csatolni.
2020. jún. 30. 21:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem megvan! Egy óra keresgélés után rájöttem, hogy a torz embert vagy hogy hívjam, Sloth néven szólítják, a film pedig az 1985-ös Kincsvadászok, angolul pedig the Goonies. Szerintem ez lesz az, köszönöm a fáradtságért!😉
2020. jún. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!