Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem és vissza szeretném...

Rendeltem és vissza szeretném küldeni. Viszont 3szor már ugyanaz a futár jött és kínos lenne 4szer is találkozni vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél fel maszkot!
2020. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudja hogy hol lakok
2020. jún. 30. 10:20
 3/6 anonim válasza:
100%

Mi a kínos benne? Az a dolga hogy menjen.

De ha nem akarsz vele találkozni akkor ne futárral küld vissza, hanem add fel postán, vagy egy csomagautomatával.

2020. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Haromszor nem volt kinos, negyedszerre kinos es annyira, de annyira ciiiiikiiii hogy gyk-ra kell kiirni kerdesj hogy jaaaaaj micsinaaaaajjjaaaaak anyaaaaaaaa???
2020. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kínos? Ő ebből él. Hidd el, van, ahova minden héten megy, neki ez fel sem tűnik. De ha annyira zavar, tényleg add fel postán, ahogy előttem is írták.
2020. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a kínos, hogy már háromszor hozott ki terméket, és vitte aztán vissza? Ha így van, akkor nem a futár miatt kínos, hanem a webáruházban fognak elgondolkodni azon, kiszolgáljanak a jövőben is, vagy eltekintsenek ettől.
2020. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!