Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyöngyösön mi ez a búgó hang...

Gyöngyösön mi ez a búgó hang amit a nyolcvanasban lehet mindennap hallani?

Figyelt kérdés
Mindig maskor.. Regebben delelott volt azt hittem kukasauto zaja.. De most mar neha delutan is hallank par orat. Nem tul kellemes. Minden helyiségben hallani, ma is erre keltem

2020. júl. 1. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szomszedokkal beszeld meg, hatha mas is hallja
2020. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán valamelyik szomszéd klímája. Talán beremeg valamitől.

Melyik részen hallod ?

2020. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Úgy értem a házon belül, vagy ha kívül akkor melyik irányban erősebb ?

Tudom hogy mély hangoknál ezt nehéz megállapítani .

2020. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hazon kívülről jön. Azota elsetaltam a hang iranyaba. Ipari park felől jön. Fuldugoban vagyok a lakasban, mert anélkül nagyon felzaklatna
2020. júl. 6. 10:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok.

A halászi út felől hallod ?

Sétálj el a csokigyár felé, majd a k&v irányába.

Van ott fatelep, betonüzem, és még néhány cég. Talán ki lehet nyomozni. Esetleg a búgás időpontja még adhat támpontot.

2020. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kenyérgyár utig mentem le.. 20kor pont elhallgatott, igy nem tudtam pontosan megtalalni. Lehet valamelyik nap raveszem magam, hogy lesetaljak addig. Egeszen az ifjusag utcaig felhallani..
2020. júl. 6. 11:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy eve lakom itt. Eddig hetente csak parszor volt delelott. Karanten alatt nem hallottam, par napja reggel 10-20ig
2020. júl. 6. 11:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes a közösség erejét igénybevenni. Talán ha több embert is zavar a hang lehet valami kompromisszumos megoldást kieszközölni a cégtől . A fatelepen is van biztos gyalugép ami a nagy fordulat miatt beremeg. Az van közelebb hozzád. Betonüzem messzebb b van és nem folyamatos a működése.
2020. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettes voltam.
2020. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos tippeket :)
2020. júl. 6. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!