Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpop bl ff, aminek szomorú a...

Kpop bl ff, aminek szomorú a vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok mondani jól megírt kpop ff-eket, amiknek szomorú a vége?

Lehet angol és magyar is, de a lényeg, hogy boyxboy legyen, és lehetőleg wattpadon.

Előre is köszönöm.



2020. júl. 2. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
archive of our own-on is nézz körül, hátha látsz valamit ott is. szembjött velem néha pár kpop-os fanfici
2020. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg maga a kpop világ valódi arca szomorú elejétől a végéig az egész... ":D nem mondom szinte az összes ex idol sokkal boldogabb életet él mióta kilépett... :S
2020. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Duplapulcsi. Nagyon szerettem olvasni, a végén szerintem sírtam is. Amennyire emlékszem, rendezetten van megírva, a vége volt talán kicsit értelmetlen nekem. Az ff egyébként egy YoonMin könyv.


[link]

2020. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még mindig szívesen olvasnál valami hasonlót, akkor ezt az elég rövid, de annál hatásosabb hangvételű ficit nagyon ajánlom. A banda stray kids, de szerintem nem baj, ha nem ismered, attól még lehet nagyon fog tetszeni.


[link]

2021. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!