Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az orvostudomány kimutatja ha...

Az orvostudomány kimutatja ha valaki rush-t szivott? És ha igen meddig? A cigit ki tudják mutatni?

Figyelt kérdés
Fontos mert vizsgálatokra megyek és kérdezték és én nemmel válaszoltam és érdekelne h ezeket kimutatják e
2008. nov. 25. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Azt is próbáld meg kideríteni, hogy mennyire számít az, hogy mit mondtál...
2008. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerösöm bagózik 2 éve folyamatosan napi 2-5 sdzál cigi elmegy volt ilyen vizsgálaton és kis mértékben mutatták ki.A rusht nem mutatja ki. De arra lennék kiváncsi hogy miféle vizsgálaton voltál?Vérképet csináltak? mert ott kismértékben kimutatja hogy cigizel. Ha másfélén voltál akor nem tudom nem hiszem hogy kimutatja...
2008. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát még nem voltam semmin most kell befeküdnöm a kórházba és akkor vizsgálnak ki és félek h anyuék megtudják h cigizek. Ehhez szól a kérdésem h kimutatja a cigit a vizsgálatok lesz minden vizsgálat. és ott rá is kérdeztek h cigizek e azt mondtam h nem. és ezért aggódok:S:(
2008. nov. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!