Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érdemes "eltenni" a...

Hogy érdemes "eltenni" a lóherét? Gyűjtöm, és eddig nem jutott eszembe jobb megoldás a celluxos beragasztásnál.

Figyelt kérdés

Szóval celluxszal ragasztgatom be őket, de gondolom, hogy nem valami jó és időtálló megoldás ez....

Esetleg valakinek van ötlete, amit otthon valamilyen általános dolgokból (mint akár a cellux is), tehát nem valami drága megoldás?



2020. júl. 6. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha epoxy gyantába raknád? Úgy csinálhatsz akár kulcstartót is belőle.
2020. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kilapítod és kiszárítod akkor a celluxos megoldás az elég jól hangzik csak ne ragaszgasd ki meg be.

Voltam egy múzeumba ahol kb 80-90 éves kiszárított és kilapított virágokat láttam (amiket egy ember hobbi szinten gyűjtött) tehát ha jól csinálod sokáig eláll :)

2020. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát azért epoxy az szerintem elég költséges, valamint nem lehetne amolyan könyv szerűen tárolni 😅


Ha egyszer beragasztom mar nem szedem ki meg semmi, de akkor szerintem maradok a celluxnál, aztán lesz ami lesz 😄

2020. júl. 6. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fotó boltba albumot, ami elég jó erre a célra.
2020. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a második válaszoló írta: a legfontosabb a kipréselés, kiszárítás, és utána beteheted (ragaszthatod celluxszal) akár albumba is.

Esetleg lelakkozhatod - bár ezt nem próbáltam -, mondjuk hajlakkal. Illetve kaphatóak rajzokhoz rögzítő spray-k, hogy ne maszatolódjon el a mű, talán olyan spray is megfelelő.

Ha attól félsz, hogy a préselt növény tönkremenne, próbáld ki más, préselt növényen, hogy hogyan válik be a lakkal való lefújás.

2020. júl. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!