Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a barátnőimmel?...

Mit tegyek a barátnőimmel? Érdemes még ápolni a kapcsolatot vagy nem?

Figyelt kérdés

Férjem külföldi állampolgár, egy magyarországi egyetemen tanultunk, itt ismerkedtünk meg. Két évet jártunk együtt az esküvő előtt, bár nem éltünk együtt. Barátnőimmel is találkozott, megismerte őket. Három barátnőm van, akikkel szintén egy csoportban voltunk, kollégisták. Az egyetem után az ország legkülönfélébb városaiban éltünk, de 3-4 havonta mindig találkoztunk. Az esküvőnkön is ott voltak, majd a búcsú partin is és fogadkoztunk, hogy jönnek hozzánk külföldre és ha hazamegyek Magyarországra, mindig találkozunk.

Esküvő után én jöttem a férjemmel külföldre és már 3 éve itt élünk. 3 év alatt kétszer voltam otthon két-két hetekre. Először még tudtunk találkozni, de utánna már nem, mert sajnos a két hét nagyon kevés és nem férnek bele a barátok is. De mindig tudták, hogy hazamegyek és én mindig mondtam, hogy jöjjenek el hozzánk, amikor otthon vagyok.

E-maileket rendszeresen küldtem nekik. Eleinte irtak is, de az utóbbi időben nem válaszolnak. Közben kiderült, az egyik barátnőm babát várt, már meg is született és nekem nem is irta meg. Csak az iwiw-ről tudtam, hogy van babája. Irtam neki, hogy gratuláljak, de nem válaszolt arra sem.

Tudom, hogy 3 év nagy idő és nekem már itt is vannak új ismerőseim. És nem tudom mit tegyek? Azzal, hogy eljöttem otthonról, lezártam valamit és magam mögött hagytam. Érdemes még felvenni a kapcsolatot a barátnőimmel, és érdemes még irogatni nekik, mikor úgysem válaszolnak vagy hagyjam a fenébe és már csak emlékezzek rájuk?


2008. nov. 25. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még egy utolsó próbálkozást tegyél, írj egy emailt, amiben leírod, hogy neked ez rosszul esik, hogy nem válaszolnak, pedig hosszú ideig legjobb barátnőid voltak, és hogy ez miért van, írd le őszintén nekik, amit gondolsz, de ha erre sem reagálnak, akkor sajnos csak azt tudom írni, hogy hagyjad..
2008. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress új barátokat, szerintem Ők is ezt tették, azért nem vagy fontos nekik. Ugyanígy jártam én is 2 barátnőmmel is.

Egy darabig bántott, de már nem érdekel!

2008. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!! Nekem is hasonló tapasztalataim vannak...s arra jöttem rá,hogy mig közös volt a jelenünk mindig volt aktuális téma amiről lehetett csacsogni! De sajnos az évek elszálltak..fogynak a beszélgetések és a végén már nincs nagyon miről beszélgetni mert nincenek közös kapcsolodási pontok!!Remélem érthető amit irok...a lényeg h már nagyon nincs közös témátok,a múltatokon kivül de arról nem lehet folyton beszélni!! Ez hogy nem szóltak...meg nekem is ismerős az érzés de ezzel nem igazán tudsz mit csinálni!Ha még mindig nagyon szereted őket irj nekik,küldj néha e-mail vagy ird meg h szeretnéd velük újra tartani a kapcsolatot!!
2008. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!